Your search results

Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, Seba Gayrimenkul web sitesinin (“www.sebagayrimenkul.com”) kullanıcılarından (her bir “Kullanıcı”) toplanan bilgileri kullanma, koruma ve ifşa etme şeklini yönetir. Bu gizlilik politikası sebagayrimenkul.com ve Seba Gayrimenkul tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetler için geçerlidir.

Kişisel Kimlik Bilgileri

Sitemizde kullanıma sunduğumuz etkinlikler, hizmetler, özellikler veya kaynaklarla bağlantılı olarak kullanıcılardan kişisel kimlik bilgilerini çeşitli şekillerde toplayabiliriz. Kullanıcılar sitemizi isimsiz olarak ziyaret edebilir. Kullanıcılardan kişisel kimlik bilgilerini yalnızca bu tür bilgileri gönüllü olarak bize göndermeleri durumunda toplayacağız. Kullanıcılar, site ile ilgili belirli faaliyetlerde bulunmalarını engellemesi dışında, kişisel kimlik bilgilerini vermeyi her zaman reddedebilir.

Kişisel Olmayan Kimlik Bilgileri

Sitemizle her etkileşime girdiklerinde kullanıcılar hakkında kişisel olmayan kimlik bilgileri toplayabiliriz. Kişisel olmayan kimlik bilgileri, tarayıcı adını, bilgisayar türünü ve kullanıcıların Sitemize bağlantı yolları hakkında teknik bilgileri, örneğin işletim sistemi ve kullanılan internet servis sağlayıcıları ve diğer benzer bilgileri içerebilir.

Web Tarayıcısı Çerezleri

Sitemiz, kullanıcı deneyimini geliştirmek için “çerezler” kullanabilir. Kullanıcının web tarayıcısı, kayıt tutma amacıyla ve bazen onlar hakkındaki bilgileri izlemek için sabit disklerine tanımlama bilgileri yerleştirir. Kullanıcı, web tarayıcısını tanımlama bilgilerini reddedecek veya tanımlama bilgileri gönderildiğinde sizi uyaracak şekilde ayarlayabilir. Böyle yapıldığında, sitenin bazı bölümlerinin düzgün çalışmayabileceğini unutmayın.

Bilgilerinizi Nasıl Koruyoruz

Kişisel bilgilerinizin, kullanıcı adınızın, şifrenizin, işlem bilgilerinizin ve sitemizde depolanan verilerin yetkisiz erişime, değiştirilmesine, ifşa edilmesine veya imha edilmesine karşı koruma sağlamak için uygun veri toplama, depolama ve işleme uygulamalarını ve güvenlik önlemlerini benimsiyoruz.

Kişisel Bilgilerinizi Paylaşmak

Kullanıcıların kişisel kimlik bilgilerini başkalarına satmıyor, ticaretini yapmıyor veya kiralamıyoruz. Ziyaretçiler ve kullanıcılarla ilgili herhangi bir kişisel kimlik bilgisiyle bağlantılı olmayan genel toplu demografik bilgileri, yukarıda belirtilen amaçlarla iş ortaklarımız, güvenilir bağlı kuruluşlarımız ve reklam verenlerle paylaşabiliriz.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Seba Gayrimenkul, bu gizlilik politikasını herhangi bir zamanda güncelleme yetkisine sahiptir. Bunu yaptığımızda, güncellenmiş tarihi bu sayfanın altında revize edeceğiz. Kullanıcıları, topladığımız kişisel bilgileri korumaya nasıl yardımcı olduğumuz hakkında bilgi sahibi olmak için bu sayfayı sık sık kontrol etmeye teşvik ediyoruz. Bu gizlilik politikasını periyodik olarak gözden geçirmenin ve değişikliklerden haberdar olmanın sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul etmektesiniz.

Bu Şartları Kabul Etmeniz

Bu siteyi kullanarak, bu politikayı kabul ettiğinizi belirtirsiniz. Bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayın. Bu politikadaki değişikliklerin yayınlanmasının ardından siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.